Bobo Bird BBB06

od 129,99 PLN

MPN: BBB06

Perfekcja w każdym detalu
damskie zegarki DWG to progresywne rozwiązanie projektowe. Każdy model realizowany jest z najwyższej jakości tworzyw. Istotnie dopracowane wykończenie zegarka zapewnia wyrafinowany wygląd i nieprzeciętną trwałość. Efektywny mechanizm kwarcowy gwarantuje długie lata bezawaryjnej pracy. Dzięki zastosowaniu wytrzymałego silikonu, pasek jest niepodatny na rozciąganie i nie zużywa się w trakcie stosowania.

Sportowa elegancja
Dzięki sportowemu profilowi, zegarki kobiece DWG będą interesująco wyglądać w każdej stylizacji. Modne zegarki spowodują,nawet najbardziej klasyczny strój będzie wyglądać olśniewająco. Silikonowy, wyrazisty pasek przełamie styl każdej nudnej kreacji. Standardowa tarcza zegarka fenomenalnie skomponuje się z geometrycznymi dodatkami.

innowacyjny design
Każdy, z zegarków dla niej marki DWG wyróżnia się specyficzną kolorystyką. Niespotykany efekt zapewnia kontrastowa wskazówka na tarczy zegarka, która zachowuje kolor paska. Nowoczesny charakter zegarka podkreśla sferyczna tarcza w kolorze stali hartowanej. Całość dopracowano metaliczną obręczą w odcieniu ciemnego grafitu. Tarcza w kolorze jasno metalicznym, pasek dwukolorowy, pomarańczowy i szary.