Timemaster 167/34

od 152,10 PLN

Rodzaj paska: pasek z tworzywa sztucznego • Wodoszczelność: 3 ATM • Funkcje: wodoszczelność

Model męski 167-34 marki Timemaster z linii Timemaster LCD. Produkty Timemaster to zegarki z takimi samymi podzespołami, które możemy spotkać w różnych markach. Mechanizm jest szczególnie modny na całym świecie.

Na polskim rynku producent Timemaster od dawna jest szanowana i ochoczo kupowana nie tylko przez młodych klientów. Zegarki Timemaster cechują się bardzo dobry stosunkiem ceny do jakości dlatego są godnymi polecenia dla tych którzy nie chcą przeznaczać wygórowanej kwoty na zakup zegarka.

Zasilanie zegarka 167-34 to konwencjonalna bateria kwarcowa. Pasek zrobiony jest z wysokiej jakości tworzywa nienaturalnego. Wysoką jakość wykonania koperty zagwarantuje materiał użyty do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna która jest odporna na czynniki atmosferyczne, a także korozję.

Utwardzane szkiełko mineralne efektywną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Wodoszczelność na poziomie WR 30 gwarantuje dobre działanie w trakcie małych zamoczeń np. W czasie mycia dłoni.

Zegarek znajduje się w oryginalnym pudełku producenta, które świetnie pasuje na podarek. Na zegarek udzielana jest również gwarancja producenta na okres trzech lat.