Q&Q M124-007

od 123,00 PLN

Zegarek męski M124-007 marki Q&Q to nieprzeciętne połączenie funkcjonalności i modnego designu. Q&Q to zegarki, które posiadają jedno główne hasło "jakość i liczba". Producent, ta należy do światowej klasy producenta zegarków, oprócz dostępnej ceny pod żadnym względem nie odstają jakością i estetyką od innych marek z tego samej klasy.

Firmie zależało na wyprodukowaniu ciekawych i poprawnie zrobionych zegarków, które w połączeniu z korzystnym mechanizmem czyli Miyota będą posiadały niewysoką cenę. Kwarcowa bateria zamontowana w modelu M124-007 gwarantuje zasilanie jego mechanizmu.

Pasek zrobiony jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Datownik w który zaopatrzony jest zegarek zagwarantuje sprawdzenie bieżącej daty. W tym naręcznym zegarku wstawiono specjalnie utwardzane szkiełko mineralne.

Podświetlanie tarczy gwarantuje prawidłową widoczność w warunkach pogorszonej widoczności albo w całkowitych ciemnościach. Klasa wodoszczelności WR 100 pozwala na oporność w czasie kąpieli np. Na basenie. Łącznie z modelem otrzymasz markowe opakowanie producenta, które nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania na upominek.

Gwarancja ważna dwa lata zagwarantuje darmowe usunięcie usterek w autoryzowanych punktach serwisowych zlokalizowanych na terenie całego kraju.