Orient RA-AC0F07S10B

od 0,00 PLN

Styl: klasyczny, elegancki • Mechanizm: automatyczny • Wodoszczelność: 5 ATM • Funkcje: datownik, wodoszczelność

Orient RA-AC0F07S10B Powstaniu marki przyświecała idea, że wysokiej jakości zegarki mechaniczne, wytworzone klasycznymi technikami poprzez doświadczonych zegarmistrzów, powinny być przystępne dla wszelkich.

aktualnie etos ten przejawia się w szerokiej gamie naszych modeli, w których równy nacisk kładzie się na fason i wykonanie. W skład zestawu wchodzi: ZEGAREK ORIENT PUDEŁKO PRODUCENTA INSTRUKCJA OBSŁUGI KARTA GWARANCYJNA Orient – marka kojarząca się z mocno wytworzonymi czasomierzami wartymi swej ceny.

Historia firmy sięga roku 1901, kiedy to po raz pierwszy otwarto hurtownię zegarków w Tokio. Niespełna 50 lat później, bo dopiero w latach 50 XX w. Ruszyła produkcja i sprzedaż zegarków naręcznych. Po dzień dzisiejszy firma mocno dba o swój wizerunek i nieprzerwanie poszerza swoje cele sprzedażowe.

Zamów zegarek w sprawdzonym i zaufanym sklepie. Posiadamy niezwykle konkurencyjne ceny i fachową i rzeczową obsługę. Co więcej, proponujemy wyjątkowo mnóstwo bezpiecznych i sprawdzonych kanałów płatności i sporo możliwości dostawy.

Jeśli szukasz zegarka na podarek i masz problem z wyborem, zakup Voucher Prezentowy na wybraną sumę i daj wybór osobie obdarowanej! Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!