Orient RA-AA0E03L19B

od 1560,00 PLN

Styl: klasyczny, elegancki • Mechanizm: automatyczny • Wodoszczelność: 20 ATM • Funkcje: datownik, wodoszczelność

Japoński Zegarek Orient RA-AA0E03L19B Revival World Map marka Orient wytwarza wysokiej klasy japońskie zegarki z ponad 70-letnią tradycją. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy. Otrzymujesz oficjalną gwarancję producenta.

Główne cechy: Zegarek japoński z ponad 70-letnią tradycją. Zegarki pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji Poljot Euro. Gwarancyjny i pogwarancyjny serwis w Polsce i w autoryzowanych punktach serwisowych na całym świecie.

22-kamienny mechanizm samoczynny Orient F6922 – kamień oznacza łożysko wykonane z plastikowego rubinu i szafiru, gwarantujące bezpieczną i wydajną pracę mechanizmu. W ulepszonych modelach standardem jest od 15-25 kamieni.

Rezerwa chodu 40 godzin. Zakręcana koronka – zagwarantuje wodoszczelność. Zegarek mechaniczny z automatycznym naciągiem – napędzany poprzez powszedni ruch nadgarstka osoby noszącej. Nie wykorzystuje się w nich baterii.

Wartość emocjonalna – modele zegarków mechanicznych mogą przechodzić z pokolenia na pokolenie. Pod dobrą opieką zegarki mechaniczne mogą działać przez dużo lat — mogą więc stanowić znakomity klejnot rodzinny, który można przekazywać następcom i radować się nim przez niemało pokoleń.

naturalny – na świecie wyrzuca się mniej baterii, a Ty nie ponosisz kosztu baterii oraz kosztu jej zamiany. Datownik – wskazuje aktualny dzień miesiąca i tygodnia. Zakręcany dekiel – dodatkowe uszczelnienie.

W pakiecie oryginalne pudełko, torebka i instrukcja w języku polskim. 3-letnia gwarancja producenta. Dodajemy gadżety i akcesoria GRATIS! W skład zestawu wchodzi: Oryginalny zegarek Orient od oficjalnego polskiego dystrybutora Poljot Euro Oryginalne pudełko, torebka prezentowa Instrukcja obsługi w języku polskim Karta gwarancyjna Zegarek Orient RA-AA0E03L19B Revival World Map Zegarek Orient RA-AA0E03L19B to zegarek dla świadomych mężczyzn, którzy potrafią docenić tradycję i dodatki wysokiej jakości.

Jest to samoczynny zegarek mechaniczny o średnicy 44 mm z 40-godzinną rezerwę chodu. Typowa dla tego modelu jest znajdująca się na tarczy mapa świata. Datownik wskazuje dzień miesiąca oraz aktualny dzień tygodnia.

Model RA-AA0E03L19B gwarantuje wodoszczelność 20 ATM/200 m, oznacza to, iż z zegarkiem można pływać i nurkować z akwalungiem. Zegarek nawiązuje do stylistyki retro/vintage i jest to jeden z najszczególniej oczywistych wyborów podczas poszukiwań zegarków nietuzinkowych.

World Map – kolekcja Revival World Map został zaprezentowany światu w 1969 roku. Zegarek wskazywał godzinę i datę. Posiadał na dodatek ruchomy wewnętrzny bezel, który umożliwiał wskazanie godziny dwóch stref czasowych.

najistotniej charakterystyczną cechą zegarka była jego tarcza, na której widniała mapa świata wyśrodkowana na południowe koło podbiegunowe. Całość zachowana była w kolorach pomarańczowych i niebieskich.

świeże modele World Map odzwierciedlają swój pierwowzór, używając jednak nowych odcieni na tarczy. W nowościach pokazują się nam tarcze w odcieniu niebieskim i zielonym zainspirowane „nostalgią ziemi" oraz tarcza w odcieniu kości słoniowej z bezelem, i koronką w kolorze złota.

Nawiązaniem do stylu retro pierwowzoru są drobno wycięty bezel, koperta o charakterystycznym „poduszkowym" oraz obracany 24-godzinny pierścień. Tarcza zegarka wydaje się podniesiona (efekt soczewki), a jej lśnienie ma wyrażać piękno Ziemi.

W regularnych modelach mapa na tarczy zarysowana jest białymi liniami, co ma zapewnić czytelność odczytu.