Orient RA-AA0B02R19B

od 1310,00 PLN

Styl: klasyczny, elegancki • Mechanizm: automatyczny • Wodoszczelność: 5 ATM • Funkcje: datownik, wodoszczelność

Orient RA-AA0B02R19B Powstaniu producenta przyświecała idea, iż wysokiej jakości zegarki mechaniczne, wytworzone tradycyjnymi technikami poprzez doświadczonych zegarmistrzów, powinny być dostępne dla wszelkich.

aktualnie etos ten przejawia się w szerokiej gamie naszych modeli, w których równy nacisk kładzie się na fason i wykonanie. W skład zestawu wchodzi: ZEGAREK ORIENT PUDEŁKO PRODUCENTA INSTRUKCJA OBSŁUGI KARTA GWARANCYJNA Orient – firma kojarząca się z potężnie produkowanymi czasomierzami wartymi swej ceny.

Historia firmy sięga roku 1901, kiedy to po raz pierwszy otwarto hurtownię zegarków w Tokio. Niespełna 50 lat później, bo dopiero w latach 50 XX w. Ruszyła produkcja i sprzedaż zegarków naręcznych. Po dzień dzisiejszy producent konkretnie dba o swój wizerunek i bezustannie poszerza swoje cele sprzedażowe.

Zamów zegarek w sprawdzonym i zaufanym sklepie. Posiadamy szczególnie konkurencyjne ceny, a także profesjonalną i rzeczową obsługę. Co więcej, proponujemy bardzo niemało bezpiecznych i sprawdzonych kanałów płatności oraz mnóstwo możliwości dostawy.

Jeśli szukasz zegarka na prezent i masz problem z wyborem, dokonaj zakupu Voucher Prezentowy na wybraną sumę i daj wybór osobie obdarowanej! Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!