Orient FUNG2003B0

od 0,00 PLN

Styl: klasyczny, sportowy • Mechanizm: kwarcowy • Wodoszczelność: 5 ATM • Funkcje: datownik, wodoszczelność • Szerokość koperty: 42 mm

ZEGAREK ORIENT FUNG2003B0 pokazujemy Orient FUNG2003B0. Ten konwencjonalny zegarek mechaniczny o średnicy 42 mm z serii ORIENT ma kopertę ze stali szlachetnej w odcieniu szarym oraz materiałowy czarny pasek.

Dopełnienie jego wyrafinowanego wzornictwa stanowią datownik na poziomie godziny 3, niebanalne jasne fluorescencyjne wskazówki i arabskie cyfry godzin na ciemnej tarczy. Mechanizmy zegarka chroni mineralne szkiełko.

Wodoszczelność do 5 ATM. W skład zestawu wchodzi: ZEGAREK ORIENT PUDEŁKO PRODUCENTA INSTRUKCJA OBSŁUGI KARTA GWARANCYJNA Orient – firma kojarząca się z solidnie wytworzonymi czasomierzami wartymi swej ceny.

Historia firmy sięga roku 1901, kiedy to po raz pierwszy otwarto hurtownię zegarków w Tokio. Niespełna 50 lat później, bo dopiero w latach 50 XX w. Ruszyła produkcja i sprzedaż zegarków naręcznych. Po dzień dzisiejszy firma mocno dba o swój wizerunek i bezustannie poszerza swoje cele sprzedażowe.

Zamów zegarek w sprawdzonym i zaufanym sklepie. Posiadamy bardzo konkurencyjne ceny, a także profesjonalną i rzeczową obsługę. Co więcej, oferujemy szczególnie dużo bezpiecznych i sprawdzonych kanałów płatności, a także niemało możliwości dostawy.

Jeśli szukasz zegarka na prezent i masz problem z wyborem, zakup Voucher Prezentowy na wybraną sumę i daj wybór osobie obdarowanej! Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do nas sklep@ponadczasowi.pl Zapraszamy do śledzenia naszych profili na Facebooku i Instagramie!