Lorus RM338EX9

od 412,99 PLN

oszczędzasz do 4%
Styl: sportowy • Mechanizm: kwarcowy • Kształt koperty: okrągły • Kolor tarczy: niebieski • Rodzaj paska: pasek skórzany • Wodoszczelność: 10 ATM • Funkcje: wodoszczelność

Lorus RM338EX9 to zegarek dedykowany dla mężczyzn. Koperta wielka jest na 45 mm, a także ma grubość 11.80 mm. Zegarki Lorus to firma stworzona w roku 1982 poprzez japoński koncern zajmujący się produkcją zegarków.

Jej odbiorcami są osoby, które cenią wysoką jakość i wykonanie z zachowaniem interesującej ceny. Równocześnie żeńskie jak i męskie zegarki przyciągają uwagę bardzo prawidłowym wyglądem i wysoką jakością wykonania.

bez dwóch zdań w swej klasie cenowej jest to jeden z najlepszych czasomierzy na jaki możemy się zdecydować. Zegarek RM338EX9 zasilany jest bateryjnie - ogniwo kwarcowe. Pasek wytwarzany jest z wysokiej jakości skóry zapewniającej solidność i komfort wykorzystywania.

Wysoką jakość wykonania koperty zagwarantuje materiał zastosowany do jej produkcji, a mianowicie stal nierdzewna która jest oporna na czynniki atmosferyczne i korozję. Zastosowany analogowy datownik pozwala na sprawdzenie aktualnej daty.

wykorzystanie utwardzanego szkiełka mineralnego zapewnia powierzchnię zegarka bez rys jak również innych uszkodzeń mechanicznych. Pływanie na basenie gwarantuje klasa wodoszczelności WR 100. Postępowy i najczęściej sportowy zegarek perfekcyjnie nadaje się do Twojego sportowego stylu.

Model ten zaopatrzono w chronograf, który zezwala na dokonywanie skrupulatnych pomiarów czasu. Zakręcany dekielek wydajnie podnoszący szczelność. Zegarek znajduje się w markowym opakowaniu producenta, które nieprzeciętnie pasuje na podarek.

marka za pośrednictwem autoryzowanych punktów serwisowych na ten zegarek udziela gwarancji na okres dwóch lat.