Casio MTP-1183A-7AEF

od 153,00 PLN

Styl: klasyczny • Mechanizm: kwarcowy • Kształt koperty: okrągły • Kolor tarczy: szary • Kolor paska: szary • Wodoszczelność: 3 ATM • Funkcje: datownik, wodoszczelność

Zegarek męski MTP-1183A-7AEF producenta Casio to korzystne połączenie funkcjonalności i modnego designu. Model ten w gamie pozostałych zegarków tego producenta występuje w kolekcji kanon Analogue. Koperta spora jest na 38 mm i ma grubość 8 mm.

marka Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, główna siedziba jest w Tokyo. Jest ona światowym przedsiębiorstwem produkującym różnorodne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja tworzenia a także zamiłowanie do pionierskich technologii widoczne są niemal w każdej kolekcji.

Casio generuje nowoczesne zegarki, które zaskakują ilością opcji i zastosowań. Zegarek MTP-1183A-7AEF ma kwarcowy mechanizm zasilany typową baterią. Oporna na korozję i oddziaływanie czynników atmosferycznych bransoleta zapewnia wysoką jakość i solidność.

W tym modelu kopertę produkowano ze stali nierdzewnej która gwarantuje wysoką niepodatność na czynniki atmosferyczne i np. Korozję. Dzięki zaimplementowanemu analogowemu datownikowi masz możliwość sprawdzenia aktualnej daty.

W tym naręcznym zegarku użyto specjalnie utwardzane szkło mineralne. Wodoszczelność na poziomie WR 30 zapewnia dobre działanie podczas drobnych zamoczeń np. Podczas mycia dłoni. Model dedykowany dla osób ceniących klasykę i nieprzemijalne podejście do designu czasomierza.

nabywając w naszym sklepie ten zegarek otrzymasz go zapakowany w markowe pudełko producenta. Model ten objęty jest trzy letnią gwarancją producenta z opcją przedłużenia o kolejne trzy lata.