Casio DB-380-1DF

od 0,00 PLN

DataBank to seria zegarków wyekwipowanych w wielofunkcyjne wyswietlacze i umożliwiających zapamiętywanie rozmaitych znacznych wiadomości, na dodatek tekstowych. Jeśli potrzebujesz podręcznej bazy informacji, to znaczyCi potrzeba DataBank.

atrybuty ZEGARKA: -MECHANIZM: Kwarcowy, zasilany baterią -BRANSOLETA: Stal Nierdzewna -KOPERTA: Tworzywo nienaturalne -SZKIEŁKO: Akrylowe -WODOSZCZELNOŚĆ: WR30, niepodatny na nieznaczne zachlapania - mycie dłoni, deszcz -PODŚWIETLENIE: Dioda LED koloru zielono-żółtego -DATA BANK: możliwość zapisania 30 danych literowo-cyfrowych.

-DUAL TIME: Podwójny czas - możliwość ustawienia dopełniającego czasu w innej strefie czasowej -STOPER: z precyzyjnością do 1/100 s mierzący do 24 godzin -TIMER: funkcja odliczania czasu -Alarm X 5: pięć niezależnych alarmów ustawianych na dowolną godzinę i datę -SNOOZY: funkcja drzemki -MULTI LANGUAGE: wyświetlanie dnia tygodnia w 13 językach w tym j.

Polskim -ŻYWOTNOŚĆ BATERII: 10 lat -KALENDARZ automatycznY: pamięta o długościach miesięcy -TRYB WYŚWIETLANIA GODZINY: 12/24h -INSTRUKCJA W JĘZYKU POLSKIM; -OPAKOWANIE: Metalowa Puszka; -OKRES GWARANCJI: 3 lata z możliwością przedłużenia na 6 lat dopłatą 20zł przy zakupie przez zamieszczenie takiej informacji w uwagach do zamówienia albo do 30 dni od dnia otrzymania towaru poprzez wpłatę kwoty za przedłużenie na konto bankowe;