Casio AQ-180WD-1BV

od 198,00 PLN

Styl: sportowy • Mechanizm: kwarcowy • Kształt koperty: okrągły • Kolor tarczy: szary, czarny • Wodoszczelność: 10 ATM • Funkcje: stoper, alarm, podświetlenie, datownik, wodoszczelność

Model męski AQ-180WD-1BV firmy Casio należy do serii kanon Combo. Koperta znaczna jest na 41 mm oraz ma grubość 15 mm. Producent Casio pochodzi z kraju kwitnącej wiśni - Japonii, swoją główną siedzibę ma w Tokyo.

Jest ona globalnym koncernem proponującym progresywne produkty elektroniczne w wielu krajach. Japońska precyzja wykonania oraz zastosowanie pionierskich technice widoczne są niemal we wszystkich kolekcjach.

Casio produkuje nowoczesne zegarki, które zaskakują mnogością opcji i zastosowań. Kwarcowa bateria umieszczona w zegarku AQ-180WD-1BV zagwarantuje zasilanie jego mechanizmu. Odporna na korozję, a także działanie czynników atmosferycznych bransoleta zagwarantuje wysoką jakość i wytrzymałość.

Dzięki zastosowanemu cyfrowemu datownikowi masz możliwość sprawdzenia aktualnej daty. Na dodatek datownik ma funkcję wiecznego kalendarza, dzięki któremu Twoja data będzie zawsze aktualna. W tym naręcznym zegarku umieszczono specjalnie utwardzane szkło mineralne.

Możliwość ustawienia trzech alarmów dźwiękowych w trybie dziennym. Jeżeli nie zostanie wyłączony, po kilku minutach włączy się ponownie. Podświetlenie diodą elektroluminescencyjną (LED). Klasa wodoszczelności WR 100 gwarantuje odporność w czasie kąpieli np.

na basenie. Posiada funkcję czasu światowego przez co pokazuje czas w różnych strefach czasowych na podstawie informacji z największych miast na świecie. Zegarek charakteryzuje sportowy design, gwarantujący postępowy charakter, który zapewne będzie się podobał wszystkim gustującym w tego typu stylistyce.

Model ten otrzymasz w markowym pudełku producenta, które doskonale nadaje się na podarek. Marka na ten zegarek udziela gwarancji na okres trzech lat z opcją wydłużenia o trzy kolejne lata za osobną opłatą.