dokładny mechanizm z naciągiem samoczynnym

Koniec z zamianą baterii! samoczynny czasomierz to marzenie niemal każdego mężczyzny. Zegarek BOBO BIRD został wyposażony w zaawansowany mechanizm, którego sprężyna naciągana jest za pomocą obrotów rotora poruszającego się w trakcie noszenia. Zegarek już nigdy nie stanie z powodu rozładowania baterii- ładuje się w momencie wykorzystywania, do tego tarcza porusza się dając niepowtarzalny efekt! Zegarek posiada rezerwę, jednak jeśli dłuższy czas nie jest stosowany może się zatrzymać. To żaden problem - wystarczy nakręcić go i założyć.

dodatkowe parametry

Zegarek ma wodoodporność 30M, a użyte szkiełko mineralne Hardlex pozwala radować się przejrzystym i niezarysowanym widokiem na dłużej. Kolejnym dużym atutem zegarka jest wykonanie koperty i bransolety z drewna. Każdy drewniany zegarek BOBO BIRD to wyjątkowy towar, który różni się od pozostałych kształtem słojów i rysunkiem drewna. Ręczna obróbka i polerowanie sprawiają, że zegarek jest miły w dotyku, a jego noszenie to stu procentowa satysfakcja. Niedrewniane części zostały stworzone ze stali nierdzewnej.

Dla kogo?

Połączenie automatycznego mechanizmu, a także modnego, nieśmiertelnego drewna to iście najlepsze rozwiązanie dla prawdziwych koneserów i wielbicieli zegarków oraz mężczyzn szanujących designerskie nowości.

Zapakowany w oryginalne, podłużne, drewniane pudełko premium BOBO BIRD.