Średnia walizka VIP Collection Nevada 24

od 115,00 PLN

Rodzaj produktu: walizka

KLASA PREMIUM!

100% polimer, zamek szyfrowy, 4 łożyskowane kółka ze 100% kauczuku, 3 uchwyty: wysuwana metalowa rączka i 2 uchwyty do ręki, wnętrze walizki w pełni wyścielone wykwintnym materiałem.

Walizki z serii NEVADA wykonane są z najkorzystniejszych materiałów, ich przestrzenie bagażowe to 100% polimer. Cztery kółka są nie tylko wyekwipowane w łożyskarównież wykonane z komponentu zapewniającego dużą wytrzymałość mechaniczną i jednocześnie niski poziom hałasu w trakcie ich toczenia. Na uwagę zasługują jeszcze rączki teleskopowe, które wyprodukowano z lekkich stopów metali.

Walizka (24″) z ABSu na 4-kółkach. Należy ona do prestiżowej serii Nevada marki Vip Collection. Do wykonania komory bagażowej walizki użyto wysokiej jakości polimeru jakim jest ABS. Polimer ten cechuje się wysokim wskaźnikiem wytrzymałości mechanicznej przy jednoczesnym zachowaniu niskiej wagi. Element jezdny walizki składa się z 4 łożyskowanych kółek o pełnym obrocie (360 poziomów). Rączka walizki jest wytworzona ze stopu metali o wysokiej wytrzymałości mechanicznej. Walizka posiada dwie niezależne przestrzenie bagażowe. Jedna z nich jest zamykana zasłoną materiałową z uzupełniającą kieszonką. W ten sposób można staranniej segregować zawartość walizki nie tylko w chwili jej pakowania,na dodatek w czasie jej stosowania. Jedną z jej komór można przeznaczyć na stosowane rzeczy.

Walizka jest doskonała na kilkudniowy wyjazd służbowy albo jako komponent rodzinnego bagażu wakacyjnego.

Zamykana jest zamkiem szyfrowym 3-cyfrowym (1000 kompilacji).

wymiary: 26 × 44 × 66

Waga: 3.0kg

Materiał: ABS