PUCCINI walizka mała/ kabinowa z kolekcji PC005 VOYAGER twarda 4 koła materiał Policarbon zamek szyfrowy z systemem TSA, PC005 C

od 120,00 PLN

Rodzaj produktu: walizka

Kabinowa walizka, twarda producenta PUCCINI z kolekcji PC005. Walizka na 4 kołach termoplastycznych kauczukowych na łożyskach metalowych skrętnych 360 poziomów, zwinna, nietrudna do prowadzenia i manipulowania w transporcie. Wykorzystany materiał 100% Policarbonate nadaje tej kolekcji unikatowego charakteru. Walizki PC 005 są stanowczo twarde, odporne na uszkodzenia niesamowicie lekkie. Jeśli dodamy do tego bardzo nowoczesny design i funkcjonalne nowinki technologiczne można z powodzeniem stwierdzić, iż jest to jedna z najciekawszych propozycji dla osób, które lubią częste podróże. Wysuwana teleskopowo rączka, uchwyt na górnej powierzchni walizki. W środku kieszeń zapinana na zamek i pasy zapobiegające przesuwaniu się garderoby. Komora na klapie walizki zabezpieczona siatką zamykaną na zamek błyskawiczny. Zamek szyfrowy z systemem TSA. Boczne stopki pozwalające na bezpieczne położenie walizki, chroniąc ją przed podłożem i zapewniając stabilność. 2 lata gwarancji producenta. Do każdej walizki dołączona jest karta autentyczności z oryginalnym numerem (stanowi ona na dodatek podstawę do gwarancji łącznie z paragonem).

MATERIAŁ: 100% Policarbon

KOLOR: kilka rodzajów kolorystycznych do wyboru

wymiary: 55 cm x 38 cm x 20 cm

WAGA: 2,3 kg

pojemnośĆ: 40 litrów

firma PUCCINI produkuje najwyższej klasy bagaż podróżny i luksusową galanterię skórzaną z najlepszych włoskich skór. Oferta jest stale wzbogacana o świeże wzory i modele. Proponowane kolekcje dedykowane są dla ludzi o różnych upodobaniach. Urozmaicone wzornictwo, perfekcja wykonania oraz szykowny styl sprawiają, że produkty Puccini zostały docenione poprzez miliony użytkowników.