PUCCINI walizka mała/ kabinowa twarda z kolekcji DENVER PP014 4 koła zamek szyfrowy TSA materiał polipropylen

od 0,00 PLN

Rodzaj produktu: walizka

Denver to najnowsza linia walizek Puccini stworzona z super lekkiego polipropylenu. Dzięki czemu progresywnemu materiałowi prezentujemy najlżejszy bagaż twardy na rynku. Lekkość, solidność, bezawaryjność, niezwykłe wykończenie i nieprzemijalna elegancja w podróży to główne atrybuty podkreślające linię Denver.

Cztery ciche, podwójne kółka, obracające się o 360 poziomów pokaźnie usprawniają manewrowanie walizką. Ponadto walizka ma kilkustopniowy, aluminiowy stelaż z wygodną w prowadzeniu rączką w odcieniu walizki. Postępowy sposób wpasowania zamka TSA007 w bryłę walizki usuwa ryzyko uszkodzenia oraz urwania go podczas podróży. Środek walizki podzielony jest na dwie komory, każda zamykana jest ścianką na suwak. Na dodatek jedna komora ma pasy zabezpieczające ubrania przed przesuwaniem się i gnieceniem podczas podróży. Na ścianie drugiej komory znajdziemy dwie pojemne, zamykane na zamek kieszenie. Pokaźna i drobna walizka posiadają dodatkową boczną rączkę, która będzie pomocna przy przenoszeniu bagażu. Logowana, szara podszycie wraz z obszyciem i detalami w kolorze walizki, powodują, iż bagaż z linii Danver, przykuwa uwagę już przy pierwszym spojrzeniu.

MATERIAŁ: Polipropylen

KOLOR: kilka wariantów kolorystycznych do wyboru

rozmiary: 55 cm x 39 cm x 20 cm

WAGA: 2,3 kg

pojemnośĆ: 35 litrów

producent PUCCINI produkuje najwyższej klasy bagaż podróżny i luksusową galanterię skórzaną z najkorzystniejszych włoskich skór. Oferta jest stale wzbogacana o nowe wzory i modele. Proponowane kolekcje dedykowane są dla ludzi o zróżnicowanych upodobaniach. Urozmaicone wzornictwo, perfekcja wykonania oraz szykowny fason sprawiają, że produkty Puccini pozostały docenione poprzez miliony użytkowników.