Trutka na szczury i myszy Ratimor brodifakum niebieska pasta w saszetkach 1kg

od 0,00 PLN

  • Producent: Unichem
  • Kategoria: SaszetkiTrutka na szczury i myszy Ratimor brodifakum niebieska pasta w saszetkach 1kg

Trutka na szczury i myszy RATIMOR brodifakum to najlepsza trutka w formie pasty w saszetkach. Spektakularność trutki Ratimor brodifakum 0,0029% jest aż o 50% wyższa niż trutki czerwonej w dwukotnie wyższym stężeniu! dzięki temu trutka na szczury i myszy Ratimor brodifakum jest zabójczo skuteczna na gryzonie już po pojedynczej dawce! Jednodawkowa trutka na gryzonie Ratimor nie eliminuje gryzoni jednak od razu. Dzięki specjalnie opóźnionemu działaniu pozostałe osobniki niczego nie podejrzewając smacznie zajadają się trutką i po chwili cała kolonia ginie.

Ratimor pasta brodifakum - Udowodniona efektywność, której możesz zaufać!

Badania producenta tworzone w niezależnych laboratoriach dowiodły, że pasta na szczury i myszy Ratimor jest dwukrotnie chętniej wybierana w porównaniu ze zwykłą żywnością. To powoduje, iż Ratimor nie ma konkurencji pośród dostępnych na rynku preparatów gryzoniobójczych w przypadku wykorzystywania jej w obszarach, gdzie dostępność naturalnej żywności może konkurować z trutką. Gryzonie za każdym razem wybiorą RATIMOR. Dokładnie dobrane składniki zapewniają, iż przynęcie nie sposób się oprzeć, a stabilizatory uniemożliwiają jej utlenianiu.


Smakowita dla gryzoni!

Miękka przynęta Ratimor jest wydajna wobec wszelkich gryzoni. Ze względu na uzupełniające tłuszcze i oleje, miękka przynęta Ratimor długo utrzymuje wilgoć i soczystość w każdych warunkach. Gryzonie chętnie powracają do niej, w związku z czym, jest to sprawny sposób na gryzonie. Skuteczna trutka gdy wszystkie inne zawiodą!

Szybka w działaniu i sprawdzona trutka na gryzonie

Zabójczo sprawne działanie brodifacoum - najmocniejszego środka gryzoniobójczego. To trutka jednodawkowa - po pojedynczym spożyciu wywołuje u gryzoni zaburzenia krzepnięcia krwi i krwotok.


Z Ratimor oszczędzasz!

Wybierz solidne trutki Ratimor posiadające pozytywne opinie profesjonalistów. Znasz powiedzenie "co tanie to drogie"? Nie płać dwa razy - wybierz coś co działa! Sprawdzona trutka przeważnie ostatecznie jest tańsza w używaniu - gryzonie jej nie omijają. Rodentycydy Ratimor są w tym względzie wiodącą marką na świecie. Sukces trutki Ratimor zawdzięczają doborowi najlepszych i sprawnych aromatów, które wabią gryzonie. Gryzonie nie przejdą obojętnie!

właściwości

- trutka drugiej generacji zawierająca brodifakum 0,029 g/kg
- najistotniejsza trutka!
- najskuteczniejsza: zabójczo sprawna już po pojedynjczym spożyciu
- oporna na wilgoć
- mieści bitrex - gorzką substancję minimalizującą ryzyko przypadkowego spożycia poprzez ludzi i zwierzęta domowe.
- środek gryzoniobójczy do wykorzystywania fachowego.


© odstraszanie.pl Wszelkie Prawa chronione. All Rights Reserved.