justin rb4165 - 710/13 marki Ray-ban

od 539,90 PLN

O Ray-Ban Ray-Ban to amerykańska marka, która stworzyła swoje pierwsze okulary w 1936 roku. Od tego czasu zagwarantuje elegancję i ponadczasową gamę produktów z konwencjonalnymi liniami okularów, takimi jak Wayfarer czy Aviator.

Odkryj swój styl; nigdy nie pomylisz się z Ray-Banem. O tych okularach Oprawki kwadratowe wspaniale sprawdzą się w sytuacji osób o diamentowych, owalnych i kolistych twarzach.Oprawki havana są niesamowicie progresywne i pasują do większości strojów, fryzur i barw oczu.Brązowe oprawki wspaniale sprawdzą się w przypadku ciemnych włosów.

Brąz jest głównie klasycznym wyborem na co dzień.Brązowy kolor soczewek jest najpopularniejszy, ponieważ jest wydajny w każdych warunkach oświetleniowych.Materiałem jest lekkie i wytrzymałe tworzywo nienaturalne.Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie wspaniałe? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!Te okulary mają soczewki gradientowe, co oznacza, że ​​są ciemniejsze u góry i stopniowo przechodzą w jaśniejsze u dołu.

Ten efekt jest nie tylko szczególnie popularny i stylowy, lecz także korzystny do jazdy i umożliwia wyraźniejszy widok z dołu, jednocześnie zapobiegając uszkodzeniu wzroku poprzez jasne niebo.Dodaj soczewki korekcyjne do tych okularów Jeśli te okulary przeciwsłoneczne wpadły Ci w oko, lecz zastanawiasz się, czy mógłbyś wyposażyć je w soczewki korekcyjne, to masz szczęście!

Dla każdej pary okularów przeciwsłonecznych w tej kategorii możesz kliknąć opcję dodania soczewek korekcyjnych. Przeniesie Cię to do naszego formularza zamówienia soczewek korekcyjnych, gdzie będziesz musiał wpisać swoje parametry i określić rodzaj potrzebnych soczewek.

Aby soczewki pozostały okularami przeciwsłonecznymi, upewnij się, iż w zakładce "Specjalne dodatki do soczewek okularowych" zaznaczyłeś opcję "szkła przeciwsłoneczne". Możesz dostosować soczewki do swych potrzeb, wybierając zróżnicowane odcienie, intensywność zabarwienia i powłoki.

Jeśli podobają Ci się oprawki, lecz wolisz inny wariant soczewek, możesz wybrać soczewki transparentne, soczewki fotochromowe, soczewki blokujące światło niebieskie i sporo innych. Sprawdź to i nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli nie jesteś pewien, jak progresywnać.

Kiedy już otrzymamy Twoje zamówienie, nasi doświadczeni optycy w ciągu kilku dni przygotują Twoje korekcyjne okulary przeciwsłoneczne. Zanim się obejrzysz, zostaną one dostarczone do Twoich drzwi!