Jimmy Choo July/S EYR/3X

od 754,90 PLN

O Jimmy Choo Wybierz wyrafinowany styl z linią okularów Jimmy'ego Choo. Projektant mody dołożył wszelkich starań,zespoić nad wyraz stylowe i niekonwencjonalne elementy z wielką dbałością o detale.

Są to okulary, których szukasz, jeśli szukasz złożonego i innowacyjnego smaku. O tych okularach Oprawki w zarysie kociego oka wyśmienicie pasują do owalnych i prostokątnych twarzy.Fioletowe oprawki prawidłowo pasują do zielonych oczu i / albo jasnych włosów.Złote oprawki z całą pewnością dodadzą odrobiny wyrafinowania Twojemu wyglądowi!Materiałem jest metal, który jest trwały i zapewnia szykowny, stylowy wygląd.Fioletowy odcień soczewek jest genialny do zmniejszenia ogólnej jasności.Te okulary posiadają soczewki gradientowe, co oznacza, że ​​są ciemniejsze u góry i stopniowo przechodzą w jaśniejsze na dole.

Ten efekt jest nie tylko niezwykle popularny i stylowy, ale także dobry do jazdy i zezwala na wyraźniejszy widok z dołu, równocześnie zapobiegając uszkodzeniu wzroku poprzez jasne niebo.Oprawki mają wytworne, błyszczące wykończenie.