bokserki calvin klein, Calvin klein

od 0,00 PLN

Kolor: biały, czarny
  • Producent: Calvin Klein
  • Kategoria: Bokserki

Bielizna męska z Calvin Klein Underwear jest idealnym połączeniem sportowej wygody, casualowego szyku i ponadczasowej klasyki. Pierwsze bokserki z charakterystyczną, logowaną taśmą ukazały się ponad trzydzieści lat temu, stając się znakiem rozpoznawczym całego pokolenia.

Wyrafinowana stylistyka, która idzie w parze z najwyższą funkcjonalnością - bielizna męska z Calvin Klein Underwear wykorzystuje najnowsze technologie po to,prosto sprostać intensywności życia współczesnych panów.

Sygnowana szanowanym i rozpoznawalnym logotypem jest gwarancją znakomitego wyglądu oraz wielogodzinnej wygody. Miękkie, nadzwyczajnie przylegające do ciała tkaniny, dzięki innowacyjnym składom zapewniają komfort termiczny niezależnie od pory roku.

pakiet bielizny męskiej O MARCEMarkę modową Calvin Klein Inc. Założył w 1968 roku amerykański projektant, Calvin Klein. Babcia urodzonego na Bronksie Kleina była krawcową i to od niej zaraził się pasją do szycia.

jeszcze matka zachęcała go do sztuki i mody. Po ukończeniu liceum rozpoczął naukę w Art Students League of New York oraz Fashion Institute of Technology, gdzie w 2003 roku otrzymał tytuł doktora honoris causa.

Po kilku latach projektowania dla lokalnych producentów odzieży, wraz z przyjacielem z dzieciństwa, Barrym Schwartzem, postanowił otworzyć swoją pierwszą firmę. MATERIAŁ NAJBLIŻSZY PRZYRODZIEBielizna prestiżowej producenta Calvin Klein wykonywana jest z tworzyw naturalnych i przychylnych skórze, takich jak bawełna, len, jedwab (w mieszkankach).

w przypadku tego modelu, został wykonany z najwyższej jakości bawełny. To sprawia, że noszenie tej bielizny zespaja się z dużym komfortem, nie tylko dlatego, że jest to tkanina miła w dotyku, ale także zapewnia skórze odpowiednią wentylację.

Będzie również adekwatna dla osób uczulonych na plastikowe materiały. DLACZEGO WYBRAĆ BOKSERKI CALVIN KLEIN?Przyglądając się baczniej bieliźnie od światowej sławy projektanta, możemy dojrzeć najistotniej specyficzną cechę – precyzję wykończenia i dużą wagę, jaką przykłada się do detali.

Tutaj każdy każdy szew i każda nitka jest na swoim miejscu. Nad wyraz jest to widoczne na wszywce z logo Calvin Klein – na oryginalnym produkcie logo firmy wyszyte jest regularnie, w środku którego widzimy bardzo starannie nachodzące na siebie nici.

Poza doskonałym wykończeniem, uwagę zwraca jakość tworzyw, z jakich została wytworzona bielizna. Zastosowane wysokiej klasy tkaniny powodują, że nie rozciąga się pod wpływem noszenia, nie kurczy się w praniu, nie odkształca i nie traci odcieni.

ODROBINA LUKSUSUPonieważ ubrania, obuwie a choćby akcesoria pochodzące od Calvin Klein nie należą do najtańszych, w pewnych kręgach stanowią towar elitarny. Nabywając markową bieliznę, wkraczamy niejako do świata dóbr elitarnych, gdzie możemy poczuć się inaczej z reguły.

Takie także są ubrania od Calvin Klein – unikatowe i niecodzienne. FABRYCZNIE NOWYProdukt fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne pudełeczko sygnowane logiem Calvin Klein. Gwarancja oryginalności i najwyższej jakości potwierdzona atestami.

tablica wymiarÓW Bielizna męska SMLXL A- szerokość w pasie 37.5 cm 39 cm 40.5 cm 42 cm B- długość kompletna 19.5 cm 21 cm 22.5 cm 24 cm