Bezszwowe bokserki męskie Brubeck Comfort Cotton BX00501 szare (5902487037249)

od 0,00 PLN

Materiał: bawełna • Kolor: szary • Rozmiar: S
  • Producent: BRUBECK
  • Kategoria: Bokserki

Szare bokserki bezszwowe z linii COMFORT COTTON firmy Brubeck BX00501.

Linia COTTON COMFORT to bielizna przeznaczona do użytku codziennego. Technika seamless powoduje, iż jest to z reguły nad wyraz wygodna bielizna męska. Sposób wyprofilowania dzianiny powoduje, że jest dopasowana do anatomicznych kształtów, co jest warunkiem prawidłowego przypasowania się do ciała. Materiał, który jest wyjątkowo elastyczny, sprawdza się w niełatwych warunkach, szczególnie w trakcie codziennej aktywności fizycznej.

Linia COMFORT COTTON to dwa fasony bokserek męskich. Jeden krój to niższy stan oraz nieco krótsze nogawki. Model BX00501 to bokserki z dłuższymi nogawkami i wyższe w stanie.

Różnice między fasonami przedstawiamy na dodatkowych zdjęciach bokserek, które na poszczególnych zdjęciach producenta mogą wydawać się jednakowe.

Estetyczne kryteria klienta spełnia znaczna gama kolorystyczna, w tym bezszwowe bokserki męskie BX00501 w kolorze granatowym. Dwuwarstwowa tkanina z przędzy Brubeck Air Jet ma też widoczne w czasie używania codziennego atrybuty. Jest przewiewna i dba o suchą skórę. Wewnętrzna warstwa składa się z mikrowłókien, które odprowadzając pot ze skóry na zewnątrz bielizny zapewniają zmniejszenie ilości zapachów, które towarzyszą wysiłkowi. Powłoka zewnętrzna to bawełna długowłóknista, które sprawia, iż bielizna jest miękka i delikatna w dotyku.

Bezszwowa bielizna marki Brubeck nie sprawia otarć w trakcie wysiłku w skomplikowanych warunkach atmosferycznych. Bokserki męskie producenta Brubeck nie mając szwów w newralgicznych miejscach, ani charakterystycznych ściągaczy, jak też wszytych metek nie podrażniają delikatnej skóry.

dodatkowe zalety - bielizna antyalergiczna, szybko wysycha, nie trzeba jej prasować.